Koncerts Cēsu Audzināšanas iestādē

Cēsu Zvanu ansamblis “Soli Deo Gloria“ sniedz koncertu Cēsu Audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem Cēsu 2. vakara (maiņu) vidusskolas pasākumā, kas veltīts Latvijas simtgadei 2018. gada 16. novembrī plkst. 13:00.
RAKSTI PAR LĪDZĪGU TĒMU:
,


Šajā mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookie). Piekrītot sīkdatņu izmantošanai (jāspiež – PIEKRĪTU), tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Nospiežot uz izvēlnes – ‘Nepiekrītu’ Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot mūsu mājas lapas resursus, kā piemēram Google karte, YouTube video u.c.
Detalizēta informācija par mūsu privātuma politiku.

ŠIS SATURS NAV PIEEJAMS JO IR ATSLĒGTI SĪKFAILI (cookies)!
Tas notika, jo “%SERVICE_NAME%” ir jāizmanto sīkfaili (cookies) kurus Jūs atslēdzāt. Lai mainītu sīkfailu (cookies) izmantošanas iestatījumus Jums jāļauj sīkfailu izmantošanu SPIEST ŠEIT lai mainītu sīkfailu lietošanas nosacījumus.