Draudzes svētrunu tiešraides

Draudzes mācītāja tiešraides uzrunas Zoom platformā (www.zoom.us) svētdienās 11:00 un trešdienās 19:00. Saites, lai pievienotos tiks nosūtītas draudzes WhatsApp grupā svētdienas un trešdienas rītos. Lai pievienotos grupai, rakstiet SMS uz 26335811.

Draudzes mācītāja homīlijas podkāstā AUDIO KAPELA tiks ievietotas svētdienās 14:00. Ejiet uz saiti: https://audiokapela.buzzsprout.com vai meklējiet AUDIO KAPELA Spotify platformā un klausieties savās mobilajās ierīcēs.

Draudzes locekļi svētdienās ir aicināti pulksten 11:00 arī pievienoties kādai no baptistu draudžu tiešraidēm, piemēram, Rīga Mateja baptistu draudzes vai Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes, vai Rīgas Vīlandes baptistu draudzes, vai kādai citai pēc jūsu ieskatiem. Uzskatu, ka, šajos apstākļos, esam aicināti izkopt vienotību caur to, ka vairums draudžu izmanto lielāko draudžu nodrošinātās iespējas attālinātajiem dievkalpojumiem.

Lieldienu LBDS tiešraides dievkalpojums tiks translēts Lieldienu rītā 12.aprīlī pulksten 10:00 televīzijas kanālā TV24, kā arī LBDS facebook lapā.

Ikvienam, kuriem tas nepieciešams, pieejams pastorālas atbalsts no draudzes mācītāja telefoniski (26335811) un elektroniski (olegs.jermolajevs@gmail.com). Tāpat ikviens ir aicināts sekot līdzi AUDIO KAPELAS podkāstiem.

Šajā mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookie). Piekrītot sīkdatņu izmantošanai (jāspiež – PIEKRĪTU), tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Nospiežot uz izvēlnes – ‘Nepiekrītu’ Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot mūsu mājas lapas resursus, kā piemēram Google karte, YouTube video u.c.
Detalizēta informācija par mūsu privātuma politiku. Cookie policy