Dievkalpojums ar mācītāja Young Chul Hwang piedalīšanos

20. jūlijā plkst. 15:00 ielūdzam uz dievkalpojumu Cēsu baptistu draudzē ar mācītāja Young Chul Hwang (Zinzendorfs) (Dr.jur., Th.M., M.Div.) piedalīšanos. Māc. Young Chul jaunībā no budista kļuva par dedzīgu Kristus sekotāju. Dienējot Korejas armijā, piedzīvoja brīnumainu dziedināšanu no neārstējamas slimības.No 1992.līdz 1998.gadam kopā ar sievu Kyung Ja Kang (Dr.philol.) bija studentu misionāri Latvijā. Šajos gados Young Chul Hwang pētīja Latvijas vēsturi, iemācījās latviešu valodu un ieguva doktora grādu LU Juridiskajā fakultātē. Viņa dzīves moto ir balstīts Mat.6:33 “Bet dzenaties papriekš pēc Dieva valstības un pēc viņa taisnības, tad jums visas šās lietas taps piemestas”.Pašlaik viņš ir mācītājs Yerang draudzē Pusanas pilsētā (Korean Evangelical Holiness Church), kā arī ir “Good Tree international” Kambodžā skolas padomes loceklis un ir iesaistījies misijas darbā Kambodžā.Viņa kundze Kyung Ja Kang, kura arī ir apguvusi latviešu valodu, ir japāņu valodas un Japānas politikas profesore Seulas Universitātē.

Šajā mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookie). Piekrītot sīkdatņu izmantošanai (jāspiež – PIEKRĪTU), tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Nospiežot uz izvēlnes – ‘Nepiekrītu’ Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot mūsu mājas lapas resursus, kā piemēram Google karte, YouTube video u.c.
Detalizēta informācija par mūsu privātuma politiku. Cookie policy